Як прикрасити Новий рік

Як прикрасити Новий рік
Опубликовано 09.09.2022

Астрологи кажуть, що необхідно творчо підійти до прикраси приміщення. Щоб привернути до себе успіх і успіх на весь наступний рік, слід виявити оригінальність і придумати якийсь цікавий декор.

Існує думка, що чим краще задобриш у новорічну ніч тварину-покровителя, тим більше тобі пощастить наступного року. Вірити в це чи не вірити, кожен вирішує самостійно, але про всяк випадок багато людей все-таки намагаються дотримуватися порад астрологів і планують зустріч Нового року відповідно до їхніх рекомендацій. Порившись в інтернеті, можна знайти відповіді практично на всі питання: як правильно одягнутись у новорічну ніч, яку зробити зачіску, що приготувати, як сервірувати стіл, як прикрасити будинок та ін. Ми не вдаватимемося у всі тонкощі і розглянемо лише питання новорічного оформлення.

Отже, астрологи кажуть, що тварина покровитель року любить все яскраве та незвичайне, тому щоб її задобрити, необхідно творчо підійти до питання прикраси приміщення. Щоб привернути до себе успіх і успіх на весь наступний рік, слід виявити оригінальність і придумати якийсь цікавий декор.

Що ж такого незвичайного можна вигадати на Новий рік, запитайте ви. Адже як не крути, а від ялинки, гірлянд та Діда Мороза нікуди не подітися. Відповідь проста – можна використовувати для оформлення свята повітряні кулі.

Мавпа з повітряних куль

Розмістивши у себе в будинку фігурку мавпи, ви напевно втішите господині року. Зробити її можна із довгих кульок для моделювання. Подивившись даний відеоурок, ви зможете зробити маленьку мавпочку своїми руками. Мавп більшими і складнішими можна замовити в нашій студії аеродизайну.

https://youtu.be/jiBLl6yNkIw

Повітряна ялинка

Новорічну ялинку також можна зробити із кульок. Процес її виготовлення зображений на відео.

Варіантів повітряних ялинок – море. Їх роблять як із круглих куль, так і з довгих кульок-ковбасок. Колірна гама може бути різною. Розмітки також можуть змінюватись – від маленьких до великих. Верхівку можна прикрасити за допомогою блискучої фольгованої зірки.

Дід Мороз та Сніговик

Мавпа мавпою, а забувати про свого рідного Діда Мороза і сніговиків не потрібно, бо ще образяться. Їх також можна зробити з повітряних куль. Та й не тільки їх – з кульок можна зробити будь-яку фігуру, наприклад, таку ось чудову пляшку шампанського.

Інші декоративні елементи

Для прикраси Нового року добре використовувати кульки кольору господаря року, тобто червоного, зеленого, чорного, жовтого тощо. Їх можна поєднувати з білими, золотистими та зеленими кулями. Для оформлення свята можна використовувати арки, гелеві ланцюжки, стійки, написи, цифри, панно, кулі, що світяться, і просто кульки з гелієм. Окремо варто зупинитися на кулі-сюрпризі. Це така велика латексна куля, всередину якої міститься багато маленьких кульок, мінури, конфетті та ін. приємної дрібниці. Можна покласти в нього записки з побажаннями для гостей або пророкуванням долі на наступний рік. Спочатку куля висить як прикраса, а в момент кульмінації свята (наприклад, коли годинник б’є 12), його підривають і весь його вміст з шумом розлітається по приміщенню. Така ось велика хлопавка виходить.

Тож подумайте про прикрасу Нового року вже сьогодні! Чекаємо на ваші замовлення! Варіанти оформлення дивіться у розділі «Новий рік».