Як прикрасити магазин до відкриття

Як прикрасити магазин до відкриття
Опубликовано 09.09.2022

Відкриття магазину – дуже важливий момент у розвитку бізнесу. Звісно, хочеться, щоби цей день запам'ятався надовго. Потрібно привернути увагу якнайбільшої кількості людей. Найвиграшніший варіант - це прикрасити вхід у магазин чи фасад будівлі повітряними кулями. Повірте, не помітити таку красу просто неможливо.

Як прикрасити магазин до відкриття

Відкриття магазину – дуже важливий момент у розвитку бізнесу. І ось незабаром настане довгоочікуваний день, на підготовку якого ви витратили багато сил та енергії. «Початок є більш ніж половина всього», — так говорив Аристотель і мав рацію. Звісно, хочеться, щоби цей день запам’ятався надовго. Потрібно привернути увагу якнайбільшої кількості людей. Найвиграшніший варіант — це прикрасити вхід у магазин чи фасад будівлі повітряними кулями. Повірте, не помітити таку красу просто неможливо.

Ідеї з оформлення вітрин та входу до магазину

Варіантів прикраси повітряними кулями існує безліч. Професіонали своєї справи, співробітники аеродизайну студії «AEROSTUDIO» допоможуть вам у створенні ексклюзивної конструкції.

Можливі варіанти

Арки різних форм: спіральні, круглі, прямокутні. Вони можуть бути виготовлені в одну або чотири кулі та доповнюватись включеннями різних композицій, наприклад, кольорів.

Фігурні композиції надзвичайно красиво виглядають і подарують посмішки та позитивний настрій відвідувачам.

Стійки з латексних та фольгованих куль.

Ланцюжки з гелієвих куль із нанесенням назви організації – цікавий акцент, що привертає увагу. Так як зорова пам’ять зазвичай добре розвинена у людини, то подивившись на яскраву кулю з логотипом компанії, він, напевно, запам’ятає її назву.

Крім загального оформлення можна роздавати на згадку гелієві кульки з логотипом компанії. Звичайні листівки вже набридли споживачеві, і кульку він візьме із задоволенням. Додаткова реклама нікому не стане на заваді і багато її ніколи не буває.Можна не тільки шикарно, стильно та ексклюзивно оформити вітрину магазину, але й вигадати щось незвичайне. Наприклад, спеціальна людина зможе робити квіти з повітряних куль і дарувати їх дітям, запрошуючи при цьому батьків зайти та ознайомитись з асортиментом пропонованої продукції.

А ще надзвичайно видовищним завершенням першого святкового дня може стати запуск у небо гелієвих кульок, що світяться. Повітряний феєрверк.

У наш непростий час, щоб справа була прибутковою і успішною, потрібно вміти виділятися із загальної маси. Для цього потрібно фантазувати та не боятися експериментувати. Успішно відбулося відкриття магазину? Це дуже добре. Але попереду ще багато роботи, а також багато приводів знову влаштувати свято залучення потенційних покупців.

Звертайтеся до нашої студії, і ми допоможемо вам прикрасити День Народження магазину або декорувати магазин кулями під час проведення всіляких акцій та розпродажів. Замовлення можна зробити на будь-який смак та кишеню.