Як оформити вечірку у піратському стилі

Як оформити вечірку у піратському стилі
Опубликовано 10.09.2022

Тематичні вечірки, оформлені в якомусь яскраво-вираженому стилі (піратському, гавайському, гангстерському тощо) зазвичай завжди проходять на «ура». Сьогодні ми поговоримо про те, як оформити вечірку у піратському стилі.

Пірати

Головним гостем свята має бути, звичайно ж, пірат. Найпростіше зробити його з повітряних куль. З них же можна зробити все інше: шаблю, пістолети, скриню зі скарбами. Сфотографуватися з таким яскравим персонажем напевно захочеться всім, тому встановлювати фігуру потрібно в доступному місці.

Запрошених на свято людей необхідно заздалегідь попередити про формат заходу та попросити їх прийти у піратських трикутках, при повному озброєнні (з іграшковими пістолетами та шаблями) та пов’язками на очах. Організатору не буде зайвим запастися переліченим вище інвентарем, оскільки напевно хтось із гостей прийде у звичайному одязі.

Пальми, папуги, прапори, скелети

Піратські пригоди відбуваються зазвичай на якихось далеких екзотичних островах, тому пальми, сонце, хмари, корали, восьминоги та дельфіни чудово впишуться у формат вечірки. Знову ж таки, все це можна зробити з повітряних куль.

Постійний супутник піратів — великий папуга, що говорить. Купувати какаду для свята навряд чи хтось захоче, фольгована гелієва куля у формі папуги – гідна альтернатива. І літати вміє!

Постійне питання, що виникає у організатора піратської вечірки, — де роздобути скелета? Не треба бігти до анатомічного музею – скелети з білих довгих кульок для моделювання анітрохи не гірші.

Головною окрасою піратської вечірки є, звичайно ж, традиційний чорний прапор із черепом та кістками. Але оскільки живемо ми у ХХІ столітті, то робити його з тканини зовсім не обов’язково. Більш сучасно та ефектно зробити панно з повітряних куль у вигляді піратського прапора. Можна також прикрасити приміщення чорними кульками гелієвими з піратською символікою, прив’язавши їх до стільців, столу або пустити під стелю. Щоб не допустити надлишку чорного кольору в оформленні приміщення, можна чергувати чорні кулі з білими та червоними. Взагалі, варто відзначити, що гелеві кульки – просто знахідка для прикраси будь-яких свят. Ознайомитись з нашим асортиментом можна, перейшовши за посиланням.

Корабель

Головною родзинкою вечірки може стати піратський корабель. Це дуже незвичайний елемент декору, який точно не залишиться непоміченим. Розміри його можуть бути різними, залежно від ваших можливостей та габаритів приміщення: від маленьких до величезних. До речі, найбільший піратський корабель з повітряних куль був зроблений у Сінгапурі в березні 2014 року. Пропонуємо помилуватися цим твором мистецтва та оцінити його масштаби, подивившись відеоролик.

Довжина корабля становить 23 м, ширина – 8 м ширина, а висота – 12,5 м висота. На його виготовлення було витрачено 80 000 куль і задіяно 35 аеродизайнерів. Роботи тривали 30 годин.

Але можна обійтися і скромнішим варіантом, наприклад, таким:

Оформлення свята в піратському стилі має успіх як на дорослих, так і на дитячих святах. Цей стиль чудово підходить для прикраси дня народження, весілля (викуп нареченої, другого дня урочистостей), корпоративу. Але насправді особливого приводу для організації піратської вечірки не потрібно – достатньо бажання та гарного настрою.