Великі повітряні кулі — новий тренд в аеродизайні

Великі повітряні кулі — новий тренд в аеродизайні
Опубликовано 10.09.2022

Повітряні кульки широко використовуються для прикраси різноманітних заходів. Їх можна зустріти практично повсюдно: на дитячому дні народження, на солідному корпоративі, весіллі. Новим трендом у сфері аеродизайну є великі круглі кулі. Вони виглядають дуже незвичайно та стильно. Найчастіше великі кулі використовують для весільного оформлення та для фотосесій.

Прикраса урочистостей

Для оформлення свят найчастіше використовують великі кулі, надуті гелієм. До них прив’язують красиві стрічки чи бахрому. Дуже стильно виглядають кульки пастельних тонів і контрастні поєднання гармонійних друг з одним відтінків.


Текстура латексу може бути різною. Кулі можуть бути матовими, перламутровими або прозорими. В останньому випадку всередину кульки можна помістити конфетті, блискітки, мішуру або пелюстки троянд.

При виборі великих повітряних куль необхідно враховувати загальну стилістику та концепцію заходу. Від цього залежить і кольорова гама куль, їх кількість, і розмір. До речі, діаметр куль також може змінюватись.

Гігантські повітряні кулі відмінно підходять як для декорування залів, так і для оформлення виїзних церемоній просто неба.

Великі повітряні кулі лише починають набирати популярності, тому вони не такі поширені, як звичайні гелієві кульки. Якщо ви хочете зробити своє свято таким, що дійсно запам’ятовується, виберіть як декор гігантські кулі – це модно, красиво і ефектно. Гелієві кульки під стелю, повітряні арки, гірлянди, серця – це класика оформлення свят, але сьогодні цим нікого не здивуєш. А за допомогою великих куль ви можете надати інтер’єру індивідуальності та оригінальності.

Фотосесія

Окремо варто сказати про фотосесії з гігантськими кулями. Такі фотографії виглядають надзвичайно яскраво та яскраво. Один-єдиний шар у ваших руках здатний зробити фото просто карколомним.

Рекламні акції

Великі повітряні кулі також відмінно підходять для рекламних та промо-акцій. Це справжня знахідка для маркетологів. Кульки таких розмірів помітні здалеку. Вони мимоволі привертають увагу людей, що проходять повз, і гарантовано не залишаться непоміченими. Якщо вам потрібно звернути увагу на ваш магазин або місце проведення акції, прикрасьте його величезними кулями.

Замовити якісні великі кулі, накачані гелієм можна у нас. Ми забезпечуємо доставку по всьому Києву та працюємо у будь-який час дня та ночі. Телефонуйте!