Найнеймовірніші рекорди з використанням повітряних куль

Найнеймовірніші рекорди з використанням повітряних куль
Опубліковано 09.09.2022

Кожна людина мріє бути в чомусь кращою за інших і тому вигадує і здійснює нові досягнення. У цій статті ми розглянемо, які рекорди можна зробити за допомогою повітряних кульок.

Наше життя дуже цікаве і різноманітне. Що секунди у світі щось відбувається. Книга рекордів Гіннеса – це чудовий спосіб дізнатися про найнезвичайніші речі. Вона стала світовим бестселером і видається в 40 країнах англійською мовою, а перекладається ще 37 мовами. Кожна людина мріє бути в чомусь кращою за інших і тому вигадує та здійснює нові досягнення. У цій статті ми розглянемо, які рекорди можна зробити за допомогою повітряних кульок.

Дівчина лопнула повітряні кульки спиною

Найгнучкіша жінка у світі Юлія Гюнтель (сценічний псевдонім Злата) є професійною артисткою. 28-річна уродженка Татарстану сьогодні проживає у Німеччині. Власниця рекорду зуміла за 12 секунд спиною луснути 3 повітряні кульки, тим самим продемонструвавши унікальні здібності свого тіла.

Польоти на повітряних кульках – це реально

Американець Джонатан Трапп у 2010 році здійснив політ над протокою Ла-Манш на зв’язці повітряних куль. Для цього йому знадобилося 54 різнокольорові гелієві кулі діаметром близько 2,5 метрів, прикріплених до крісла. Екстремал пролетів близько 100 км.

Повітроплавець вирішив не зупинятися на досягнутому. У 2011 р. він перетнув Альпи, встановивши при цьому рекорд на найдовшу дистанцію і на найбільшу кількість куль.

Але головна мрія Джонатана залишилася ще не здійсненою. 12 вересня 2013 року він спробував перетнути Атлантичний океан, використовуючи при цьому 375 різнокольорових повітряних куль, накачаних гелієм. Спроба виявилася невдалою, оскільки через погодні умови йому довелося здійснити екстрену посадку. Але можливо, ми ще почуємо про новий відчайдушний рекорд любителя гострих відчуттів. На цьому відео Ви можете подивитися, як Трапп вирушив у подорож через океан.

Незвичайна розвага для собаки

У 2011 році до книги рекордів Гіннеса потрапив собака з Австралії – тер’єр на прізвисько Анастасія.

На телешоу, яке проходило в США, вона лише за 44,49 секунди луснула 100 повітряних кульок.

Рекорд за кількістю кульок, що одночасно лопнули.

У Нью-Йорку рекорд з використанням повітряних кульок був поставлений півтисячею дітей, які зібралися разом у парку та одночасно лопнули кожну по кулі.

Літак із ШДМ

Виявляється, з повітряних моделюючих кульок можна створювати не тільки кумедних звірят, а й творити справжні шедеври. Джон Кессіді за допомогою ШДМ виготовив найбільшу модель літака.

Надування кульок незвичайним способом

Незабаром у книзі рекордів Гіннеса з’явиться новий досить незвичайний рекорд. Американський підліток 13-річний Ендрю Дал за годину надув носом 213 кульок. У цьому йому допомогли батьки. Батько вимірював розмір кульок, їхній діаметр мав бути не менше 20 см, а мати наклеювала порядкові номери.

Політ заввишки 5 км

20 листопада 2004 року було встановлено новий світовий рекорд з висот підйому на повітряних кулях. Зробив це Віталій Куликов, здійнявшись на висоту 5724 м! При цьому погодні умови були дуже складними: на вулиці був мороз 6 градусів, а на максимальній точці підйому – мінус 55С, був вітер і погана видимість, але навіть незважаючи на всі труднощі, політ пройшов досить успішно.

Величезна кількість кульок, що ширяють у небі

27 серпня 1994 року на презентації мультфільму “Alladin” студії “Walt Disney” було запущено в небо понад півтора мільйони кульок – 1592744 шт. Цей випадок було зафіксовано як найбільший запуск повітряних куль.

Найбільший прапор у світі

Дніпропетровські випускники у 2004 році зробили найдовший прапор із повітряних кульок, встановивши при цьому новий рекорд.

Понад 5 тисяч школярів пройшлися парадом центральними вулицями Дніпропетровська. Кожен у руці мав кулю синього або жовтого кольору. Довжина національного прапора України становила понад 400 метрів, що було зафіксовано.

Найбільша фігура, зроблена з ШДМ

На початок Чемпіонату Європи з Футболу 2000 року 20 професійних аеродизайнерів зробили фігуру з повітряних куль заввишки 7,62 м. Для цього їм знадобилося 50 000 куль. Робота зайняла 5 днів. Рекордсмени Ларрі Мосс та Ройєл Сорелл закінчили свій шедевр за кілька днів до початку заходу.

Напевно ми ще почуємо про нові рекорди та звершення. Життя стає набагато яскравішим і насиченішим, якщо є мрія, яку так хочеться здійснити. А повітряні кульки дають чудову нагоду виявити фантазію і отримати багато позитивних емоцій.