Найбільш незвичайні арки з повітряних куль

Найбільш незвичайні арки з повітряних куль
Опубліковано 09.09.2022

Творчо підійшовши до питання, можна перетворити на шедевр навіть такий стандартний елемент декору, як арка. Щоб довести вам це, ми зробили добірку фотографій незвичайних на наш погляд арок з повітряних куль.

Аеродизайн як мистецтво та як послуга розвивається сьогодні небаченими темпами. Якщо раніше професійно працювати з повітряними кулями могли одиниці, то зараз таких людей щодня стає дедалі більше. Здавалося б, що за нинішніх умов уже неможливо когось здивувати оформленням свята повітряними кулями. Адже кульки можна зустріти практично на кожному заході і для прикраси використовуються ті самі типові конструкції. Але ні, ця думка помилкова. Творчо підійшовши до питання, можна перетворити на шедевр навіть такий стандартний елемент декору, як арка. Щоб довести вам це, ми зробили добірку фотографій незвичайних на наш погляд арок з повітряних куль.

Квіткові арки

100% безпрограшний варіант – прикрасити арку квітами з тих же повітряних куль. Це, по-перше, робить її казково красивою, а по-друге, оригінальною. Простір для творчості практично безмежний – скільки аеродизайнерів, стільки і способів зробити квіти. Тому повторитись, роблячи квіткову арку, складно. Такі прикраси доречні на святах будь-якої тематики: на дні народження (як дитячому, так і дорослому), на ранку в садочку, на першому та останньому дзвінку у школі, на випускному, на весіллі, на відкритті магазину тощо.

Незвичайні декоративні елементи

Ще один спосіб зробити ексклюзивну арку – прикрасити її незвичайними декоративними елементами. Це може бути будь-що, головне, щоб воно відповідало темі заходу. Подивіться, які симпатичні морські ковзани на тлі звичайної круглої арки. Погодьтеся, бачити таке вам доводилося нечасто. А яка чудова джазова композиція! Хлопчик і дівчинка зі дзвіночками теж зроблені дуже професійно. Заслуговує на увагу і сонечко з хмарами. Всі ці приклади показують, що виявивши фантазію, можна неординарно піднести навіть найбанальніші речі.

Дивовижна форма

Плетіння куль може бути звичайнісіньким, але якщо надати арці якусь хитромудру форму, то це буде вже щось нове. Для дитячого свята можна зробити конструкцію у формі якогось мультиплікаційного героя (у нашому прикладі зображений Міккі-Маус) або тварини. Для весілля – у формі карети чи лебедів. Виглядає це дуже романтично. Наречений та наречена напевно залишаться задоволені.

Довгі кульки для моделювання та фольговані кулі

Зазвичай для плетіння арок використовують круглі повітряні кулі. Довгі кульки-ковбаски застосовують в обмеженій кількості виготовлення додаткових декоративних елементів. Якщо ж зробити арку повністю із ШДМ, вона виглядатиме дуже незвичайно. Те саме стосується фольгованих куль. Їх взагалі практично не використовують для плетіння арок. Тому за їх допомогою можна створити абсолютно унікальний витвір.

Політ фантазії

Деякі арки настільки незвичайні, що розглянути в них звичну конструкцію всім буває складно. Крім дугоподібної форми, їх більше ніщо не поєднує з типовою всім звичною аркою. Для виготовлення використовуються казкові персонажі, пальми, тварини, хмари, цифри, написи тощо.

Так що не бійтеся здатися своїм банальним гостям, замовивши на свято арку з повітряних куль. Професійний аеродизайнер здатний перетворити її на справжній витвір мистецтва. Замовивши арку у нас, будьте готові до напливу людей, які бажають сфотографуватись на її тлі. Чекаємо на ваші дзвінки!