Як організувати гавайську вечірку

Як організувати гавайську вечірку
Опубліковано 10.09.2022

Коли світловий день стає коротшим за ніч, а сонце виглядає з-за хмар на лічені хвилини, що може бути краще, ніж зібрати друзів і хоча б ненадовго перенестися на далекі Гавайські острови?!

У попередній статті ми писали про те, як оформити вечірку у піратському стилі. Сьогодні поговоримо про не менш цікавий формат заходу – гавайський стиль. Його відмінна риса – велика кількість квітів, пальм, кокосів, екзотичних фруктів і коктейлів. Вечірку в гавайському стилі можна проводити будь-якої пори року. Особливо приємно згадати літо холодними зимовими вечорами. Коли світловий день стає коротшим за ніч, а сонце виглядає з-за хмар на лічені хвилини, що може бути краще, ніж зібрати друзів і хоча б ненадовго перенестися на далекі Гавайські острови?!

Оформлення свята

Отже, якщо ви вирішили організувати гавайську вечірку, перше, що вам знадобиться – це пальма, і бажано не одна. Де її взяти? Все просто – замовити у нашій студії аеродизайну. Для вечірки не потрібні живі дерева, цілком підійдуть пальми, виготовлені з повітряних куль.

 

Можна, звичайно, спробувати зробити їх своїми руками, але одразу попереджаємо – це не просто. Технологія виготовлення пальми зображена на відео.

Сама по собі пальма хороша, але ще краще вона виглядає у поєднанні з якоюсь живністю – мавпою або папугою з повітряних куль.

Ніхто краще не впорається із завданням створити сонячний настрій, ніж саме Сонце. А ми допоможемо вам придбати своє особисте сонечко.

Якщо цікаво, можете спробувати зробити його самостійно, скориставшись керівництвом відео.

Ананас із повітряних куль також не буде зайвим на вашому святі.

Родзинкою заходу може стати гаваєць, зроблений із кульок. Його усміхнена фізіономія напевно викликатиме посмішки гостей у відповідь, так що гарний настрій на вечірці буде забезпечено. Крім того, з ним можна фотографуватись.

Дрес-код

Щоб виглядати по-гавайськи, потрібно вдягнутися відповідним чином.

Для чоловіків підійдуть шорти, яскрава шведка, в’єтнамки, солом’яний капелюх. Доповнити образ допоможе перука, цікаві окуляри, маленька гітара, маракас чи сигара.

Ідеальний варіант для жінок – купальник і спідниця гавайська, але якщо вечірка проходить в приміщенні в холодну пору року, в такому одязі буде некомфортно.

Тому краще зупинитися на яскравій сукні чи сарафані чи комбінації майки/футболки та довгої спідниці. Обов’язково прикрасьте волосся великою квіткою або вінком із квітів. На руки та ноги можна надіти квіткові браслети.

І чоловікам, і жінкам не обійтися без гавайських лей.

Меню, розважальна програма

В основі святкового меню мають бути легкі страви на основі риби, морепродуктів та фруктів. Обов’язково – фруктові салати, рибні стейки, закуски та салати з крабовими паличками. Щоб стіл був схожий на гавайську, його потрібно прикрасити гарними вазонами з фруктами та квітами. Подбайте про наявність коктейлів, у тому числі безалкогольних.

Підберіть відповідний музичний супровід для вечірки – ненав’язливу та легку музику. Включіть до розважальної програми народний танець гавайців Хула. Можна влаштувати змагання між гостями на найкраще виконання цього танцю.

Вдалої вам вечірки! А за пальмами та іншими прикрасами з повітряних куль звертайтесь до нас!