Весільна фотосесія з повітряними кулями

Весільна фотосесія з повітряними кулями
Опубліковано 10.09.2022

Якщо без банкету можна обійтися, то залишитися без весільних фотографій не хоче ніхто. Зараз практично кожен має цифровий фотоапарат, тому багато хто навіть не звертається за допомогою до професійних фотографів. Якщо потрібно заощадити, провести фотосесію можна і самотужки. Пропонуємо вам кілька ідей для весільної фотосесії з повітряними кулями.

Зараз багато пар відмовляються від пишного проведення весілля і в день розпису обмежуються лише скромною сімейною вечерею та… фотосесією. Якщо без банкету можна обійтися, то залишитися без весільних фотографій не хоче ніхто. Зараз практично кожен має цифровий фотоапарат, тому багато хто навіть не звертається за допомогою до професійних фотографів. Якщо потрібно заощадити, провести фотосесію можна і самотужки. Пропонуємо вам кілька ідей для весільної фотосесії з повітряними кулями.

Повітряні кулі в руках нареченого і нареченої

Кульки, як ніякий інший атрибут, здатні зробити ваші фотографії яскравими та живими, додати до них фарб та позитиву. Ви можете використовувати різнокольорові кулі або віддати перевагу певній колірній гамі. Вибравши відповідний тип куль, можна надати фотографіям потрібний тон: зробити їх романтичними чи забавними, милими та зворушливими чи веселими. Для весільної фотосесії можна використовувати поодинокі кульки та величезні хмари з гелієвих кульок. Все залежить від вашого задуму. Останнім часом збільшився попит на великі круглі повітряні кулі. Вони виглядають дуже симпатично та незвично. Також на фото добре виглядають фольговані кулі у формі букв.

Кульки для гостей

Бажаєте задіяти гостей для фотосесії? Роздайте їм гелієві кульки, і ви не тільки весело проведете час, але і отримаєте хороші фото. Дайте волю фантазії та забудьте про свій вік – радійте, як діти. Можна закрити обличчя кулями, можна взяти їх у руки і вишикуватися в ряд. Дуже природно виглядають фото, на яких кульки відлітають у небо. Організуйте гостей, нехай кожен візьме участь у запуску кульок.

Студійна фотосесія

Якщо ви збираєтеся проводити весільну фотосесію в студії, оформіть її за допомогою куль. Частину з них можна накачати гелієм і пустити під стелю, а частина – надіти повітрям і розкласти на підлозі. Добре виглядають фотографії на тлі панно з повітряних кульок.

Віднесені вітром

За допомогою повітряних куль можна зімітувати політ. Візьміть в руки великий оберемок куль і вдайте, що вас забирає вітром. Щоб по-справжньому відірватися від землі, підстрибніть.

Світлошарики

Дуже оригінально виглядають на весільних фотографія кулі, що світяться. Вони чудово підходять для вечірньої фотосесії. З їхньою допомогою можна внести на фото нотки чарівництва та містики.

Насамкінець пропонуємо вам переглянути відео.

Хоч би який був задум для вашої весільної фотосесії з повітряними кулями, «Аеростудіо» із задоволенням допоможе її реалізувати. Ми організовуємо цілодобову доставку та готові приїхати до будь-якого району Києва у будь-який час доби. Також ми займаємося окрасою весіль. Телефонуйте!