Незвичайні подарунки на дитячий день народження

Незвичайні подарунки на дитячий день народження
Опубліковано 09.09.2022

Як доставити маленькому імениннику радість у його день народження та зробити справді незвичайний сюрприз? Нова машинка, лялька або конструктор, звичайно, потішать малюка, але напевно у нього вже є ціла купа іграшок. Якщо хочете по-справжньому здивувати дитину, замовте подарунок з повітряних куль.

День народження дитини – одне з головних свят у сім’ї. Для батьків немає нічого приємнішого, ніж бачити свою дитину усміхненою і щасливою. Як доставити маленькому імениннику радість і зробити справді незвичайний сюрприз? Нова машинка, лялька або конструктор, звичайно, потішать малюка, але напевно у нього вже є ціла купа іграшок. Якщо хочете по-справжньому здивувати дитину, замовте подарунок з повітряних куль.

Оригінальні фігури

Всі діти люблять казки, то чому б не запросити на день народження малюка його улюбленого героя? За допомогою повітряних куль можна зробити будь-яку фігуру. Це може бути хтось із сучасних мультиків («Смішарики», «Смурфіки», «Фіксики», «Спайдермен», «Міккі-Маус», «Бджілка Майя» та ін.) або зі старих радянських мультфільмів («Чебурашка та крокодил» Гена», «Вінні-Пух і Паць»). Також діти люблять усіляких милих зайчиків, ведмежат, слоненят, мишенят та інших звірят.

Можна замовити як готову фольговану фігуру, накачану гелієм, так і фігуру з латексних круглих та довгих куль, яка виготовляється персонально для вас. Така фігура стане справжньою родзинкою свята, з нею, напевно, захочуть сфотографуватися усі запрошені діти та дорослі. На згадку про цей урочистий день у вас залишаться яскраві фотографії, з яких можна зробити красиве слайд-шоу. Фігура з повітряних куль – це не лише чудовий подарунок, а й чудова прикраса свята. За допомогою фігур та звичайних кульок можна перетворити кімнату дитини до невпізнання. Гарний настрій буде гарантовано!

??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Великі цифри

Кожна дитина в день свого народження пишається тим, що стала на рік старшою. Чому б не пошанувати малюка і не наголосити на тому, який він тепер дорослий. Зробити це можна за допомогою цифр із повітряних куль. Велика красива цифра прикрасить кімнату іменинника і зайвий раз нагадає всім про урочисту нагоду. Особливо добре виглядають такі цифри у композиції із фігурами.

?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

?????????????????????????????????????????????????????????

Букети

У день народження прийнято дарувати квіти, але дитина навряд чи оцінить звичайний букет. Замість живих квітів краще подарувати повітряні. Букети з куль виглядають дуже незвично, і кожній дитині напевно хотілося б отримати таку. Вибрати потрібний варіант можна тут.

Куля-сюрприз

Ще один оригінальний подарунок – шар-сюрприз. Це така велика повітряна куля, наповнена всякими приємними дрібницями – маленькими кульками, конфетті, мішурою, цукерками. У нього можна навіть сховати якусь іграшку. Куля прикрашається стрічками та бантами і десь підвішується. У розпал свята іменинник його лопає, і його вміст розлітається по кімнаті. Діти від цього приходять у справжнє захоплення!

Зв’язування куль

Порадувати дитину може і просте зв’язування гелевих кульок, особливо, з якими-небудь малюнками та улюбленими мультяшними героями. Ознайомитись з нашими цінами та асортиментом можна на цій сторінці.

Подарунок з повітряних кульок можна зробити самостійно або замовити його у професійних аеродизайнерів. Звертайтеся до “Аеростудіо” і ми втілимо в життя будь-яку вашу ідею!